fbpx

EL GENÇLEŞTİRME

Ellerimizi nasıl gençleştirebiliriz?

Ellerimiz, yüzümüz gibi güneş ışınlarına en fazla maruz kalan bölgemizdir. Ultraviyole ışınları kollajeni zayıflattığı gibi, ellerde hem kırışıklığa hem de lekelenmeye neden olur. Ciltle ilgili her bölgede olduğu gibi eller için de beslenme, yeterli miktarda su içme, sigara kullanımı ve stres yönetimi ellerin gençliğini, güzelliğini etkilemektedir. Kollajenin zayıflamasıyla elimizdeki damarlar gün geçtikçe ortaya çıkmaya başlar.

Derin Kırışıklıklar ve Daha Canlı, Parlak El Dokusu İçin Vital Anti Aging

Cildiniz sağlığınız için ne kadar önemli ise, hiyalüronik asit de cildiniz için o kadar önemlidir. Cildinizde doğal olarak var olan bu madde, suyu tutarak cildinizi nemlendirir, gerginliği ve tazeliğini korumasını sağlar. Cildinizin hiyalüronik asit üretimi çeşitli nedenlerle azalır ve cildiniz elastikiyetini ve canlılığını kaybeder. Bu fark gençlerde bile barizdir. Cildin bu doğal kaybını Vital Anti-Aging cildinize geri verir. Deriye enjekte edildiğinde, derinin içerisinde ağ oluşturarak cildi sıkılaştırır, nemli ve taze doğal bir canlılık, daha genç ve sağlıklı bir görünüm verir. Uygulama 15-20 dakikada tamamlanır.


Eldeki Lekeler, Elastikiyet Kaybı ve Yenilenme İçin Fraxel Lazer ve Revlite/Medlite Lazer

Fraxel Lazer yumuşak dokuyu sıkılaştıran, kollajen üretimini tembihleyerek cildi gençleştiren bir lazer sistemi olup FDA onayına sahiptir.

RevLite/MedLite Lazer Ellerdeki yaşlanma lekelerini çıkarmada son derece başarılı olan bir lazer tipidir. RevLite/MedLite Lazer ile Nonablative uygulama, deriyi soymadan yapılan tedavi şeklidir. Son derece rahat ve acısız uygulanan bu yöntemin 3-5 hafta aralıklarla 4-6 seans olarak uygulanmasını tavsiye etmekteyiz.