fbpx

HAKKIMIZDA

Tam teşekküllü “Ayakta Tedavi Merkezi” (Outpatient Clinic) olan ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği, yılların birikiminin bir devamı olarak, ameliyatsız güzellik kavramını ilk defa 2003 yılında Prof. Dr. Onur Erol tarafından kurulan Özel M-ONEP Polikliniği adı altında Etiler Maya Residences içerisinde uygulamaya geçirmiştir. 2012 yılının Ocak ayında Nişantaşı’nda Özel M-ONEP Polikliniği’nin 2. merkezi açılmıştır. Türkiye’nin en geniş uygulama yelpazesine sahip Özel M-ONEP Polikliniklerinde; tümü Amerikan FDA ve CE onaylı teknolojik lazer ve cihazlarla, dermatolog doktorlar yönetimindeki uzman kadro ile ameliyatsız güzelliğin ve estetiğin güvenliği ve faydası onanmış işlemler uygulanmaktadır. Onep Plastik Cerrahi doktorlarının konsültan olarak görev yaptıkları merkezlerde, uzman diyetisyenimiz tarafından kişiye özgü sağlıklı yaşam ve diyet programları da verilmektedir.


Özel M-ONEP Polikliniklerinde ameliyatsız güzelliğin yanısıra, dermatolog doktorlar tarafından teknolojinin son ürünü olan cihazlarla ameliyat sonrası izler, leke ve kılcal damar tedavileri, ameliyatsız cilt germe, antiaging uygulamaları ile birlikte ameliyat sonrası ödemlerin çözülmesi, bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit tedavisine yönelik beş farklı cihaz ile uygulamalar yapılmaktadır. Farklı sistemlerle çalışan üç tane epilasyon lazerleri, besin intolerans testi Pinner Test, Obagi System ve ürünleri, La Mer ve Darphin, Dermalogica markaları ile cilt ve vücut bakımları, da Özel M-ONEP Polikliniklerinde verilen hizmetlerin bir bölümünü oluşturmaktadır.

ÖZEL M-ONEP POLİKLİNİĞİ

 
Uzman ekibi ve nitelikli kadrosu, üstün hizmet anlayışıyla ONEP Grubu İstanbul’da bulunan Plastik Cerrahi Kliniği ve İstanbul’da bulunan iki Polikliniği ile hastalarına en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir. M-Onep Estetik ve Güzellik Merkezleri değişen yönetmelik doğrultusunda Özel M-Onep Polikliniği adı altında faaliyetlerine devam etmeye hak kazanmıştır.