SAÇLARINIZ DÖKÜLÜYOR VE İNCELİYOR MU?

Ağrısız ve ameliyatsız şekilde, saçlarınızın sağlıklı şekilde çoğalmasını sağlayabilir, saç dökülmelerini engelleyebilirsiniz. Revage 670, saç dökülmesi sorunu yaşayan erkekler ve kadınlar için yeni bir non-invazif teknolojidir. İncelmiş saçlarla mücadele eden patentli, mükemmel bir lazer çanağı kullanılır. Güçlü ancak düşük seviyede lazer enerjisi (3L; Low Level Laser Therapy) kullanılarak uygulanan lazer ışınları, kafa derisindeki saç foliküllerini uyararak enerji üretiminin artırılmasına ve protein bloke edici DHT enzimlerinin etkilerinin azaltılmasına, dolayısıyla saç dolgunluğunun ve yoğunluğunun artırılmasına yardımcı olurlar.

Revage 670, saç dökülmesi için RPT (Rasyonel Foto Terapi) kullanan tek lazer cihazıdır. Patentli işlem, tedavi süreci boyunca uygun lazer ışını vermek üzere gerektiği gibi ayarlanmış dönen 30 adet 670 nm diyot lazer kullanımı aracılığıyla tüm kafa derisinin kapsanmasını sağlar. REVAGE 670, “soğuk” lazer olarak adlandırılır ve tamamen güvenilirdir, çünkü herhangi bir termal bileşene sahip değildir. Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi (LLLT; Low Level Laser Therapy), bilimsel fotobiyoterapi prensibine dayanır. Fotobiyoterapi, hücreler tarafından emilen lazer ışını hücre metabolizmasını uyardığında ve kan akımını artırdığında gerçekleşir.


Bu Alet Güvenilir mi?

Revage 670 Saç Lazeri cihazı, FDA onaylıdır. FDA, Amerikan Gıda ve İlaç Kurumunun Amerikan Sağlık Bakanlığına bağlı ve temel amacı gıda, kozmetik, ilaç, biyolojik ürün, medikal cihazlar ve radyasyon yayan cihazların güvenli ve de etkili olduğunu kontrol etmektir. Yıllar süren klinik deneylere dayandırılan bu onayı FDA’nın bir cihaz için vermesi beş (5) yıl, yeni bir ilaç için ise 10-15 yıl sürmektedir. Bundan dolayı, FDA onayı almış olmak; bilimsel olarak kanıtlanmış olmak ve güvenilir olmak anlamına gelmektedir. Örneğin saç dökülmesinin önlenmesi konusunda sadece iki ilaç FDA onaylıdır, bunlardan birisi Minoxil, ikinci ilaç ise Propecia’dır. Saç dökülmesinin önlenmesi ve saç rejuvenasyonu (gençleştirilmesi) için FDA onayı alan ilk cihaz ise Revage 670’dir. Bu nedenle güvenilerek kliniğimizde uygulamalarına başlanmış olan Revage 670, termal bileşeni bulunmayan, sadece saçlı deriye etki etmekte olup burada kan dolaşımını harekete geçiren etkili ve güvenilir bir düşük seviye diyot lazeridir.

REVAGE 670 Kadınlar İçin Uygun mu ?

Kadınlar erkeklere oranla daha değişken bir saç dökülmesi profiline sahiptirler. Kadınlar açısından temel sorun, daha iyi bilinen bir saç dökülmesi profiline sahip erkeklerin tersine, kadınların yaygın saç dökülmesi paterni olarak adlandırılan saç dökülmesi profiline sahip olmalarıdır. Bu, ”haberci” bölgesel dökülmeler olmaksızın tüm kafa derinizde yaygın dökülme ve incelme olacağı anlamına gelir. Revage 670 lazer uygulaması, lazer ışınının özel bir çanak formuyla sağlanan kapsama alanı nedeniyle yumuşak ve tutarlı bir non invazif tedavi için çok idealdir. Saçlarınızı olması gerektiği gibi doğal biçimde gençleştirmesi için vücudunuzu uyaran Revage 670 saf lazer ışını uygulaması ile birlikte ilaç alınmasına gerek yoktur, yaşam tarzınızda herhangi bir kesinti olmaz.

Sadece 20 dakika süren seanslarınızda gazete ya da dergi okuyabilir, televizyon seyredebilir veya isterseniz laptopunuzla günlük işlerinizi takip edebilirsiniz.

Önerilen Tedavi Protokolü:

0-3 ay arası: Haftada 2 seans
3-6 ay arası: Haftada 1 seans
6-9 ay arası: Ayda 2 seans
9-12 ay arası: Ayda 1 seans