fbpx

SLIM-UP

Slim- Up iki tedavi ünitesinden oluşur. Elektrostimulasyon ve infrared(kızılötesi) ışınlar kullanılır.Bu üniteler sayesinde selülit tedavisinde,bölgesel incelmede kullanılan bir cihazdır.Aynı zamanda gevşek kasların ve gevşek derinin sıkılaşmasını da sağlar.

Slim-up,6 infrared ışık kaynağından çıkan ışınlar deri tabakalarını geçerek daha derin dokularda ısı artışı sağlar.Böylece kan dolaşımı uyarılır ve dokudaki yağ metabolizması artar yani metabolizmayı hızlandırmış oluruz..Işınların yayılımı sırasında,değişik bölgelere uygulanan 16 elektod aracılığıyla,3 farklı tedavi programı seçeneği ile total elektrostimülasyon sağlanır.Bu yöntemle gevşek kaslar ve deri sıkılaşır.Karın, kalça ve bacaklardaki lokalize yağlar azalarak kaslar sıkılaştırılır. Selülit problemine de somut çözümler getiren bu cihaz vücudu şekillendirirken, kilo kaybına da yardımcı olur. Amerika Gıda ve İlaç Dairesi ( FDA ) ve CE onaylı bir teknolojidir.
Hastalığa, sorunlu bölgeye göre 30-40 dakikalık efor gerektirmeyen tedavi seansı sırasında yorgunluk oluşmaz ve kalp açısından herhangi bir riski yoktur. Tedavi tüm vücudu kapsayabileceği gibi, bölgesel sorun olan küçük vücut bölgelerine de uygulanabilir. Slim-UP’ın iki tedavi ünitesinin birlikte çalışmasıyla vücut silüeti yeniden şekillenir.

Slim-Up Tedavisi Sonucu

  • Kalça, karın ve bacak kasları sıkılaşır.Bu bölgedeki yağ dokusu azalır ve incelme sağlanır..
  • Selülit(portakal kabuğu görünümü) görünümünü giderir,vücudu şekillendirir.
  • Metabolizmanın hızlanması sonucu kilo kaybına yardımcı olur.
  • Kan ve lenf dolaşımında artış olur.Lenf drenajını sağlar