fbpx

VELA SHAPE III

Size bunu sunabilecek güce ve teknolojiye sahip Velashape III ile tanışın.

Ameliyatsız yağlardan kurtulma ve vücut şekillendirmenin teknolojik yolu VelaShape III size keyifli ve özgüvenli bir bahar ve yaz tatili vadediyor. İstenmeyen yağlanma ve kilo alma durumunda ameliyat tek çözüm değildir. Belirli alanlarda biriken yağlar hem kendi hacimleri nedeniyle hem de belirli odacıklarda sıkışma nedeniyle vücut konturunuzu bozar. Piyasada bu durumu düzeltmek için değişik cihazlar olmasına rağmen bilimsel çalışmalarla da kanıtlandığı gibi 4 etkili yöntemi bir arada kullanan tek cihaz VelaShape III dür. Burada radyofrekans, infrared ve mekanik masaj ve vakum etkileri bir arada kullanılarak yağ dokusu sıkılaştırılmakta aynı zamanda alana aktarılan ısının yağ dokusunda kan akımını artırarak hacminin azalmasına yardımcı olmaktadır.
Vakum etkisi bir yandan uygulama alanını sınırlayarak çevre dokulara zararı azaltırken infrared ve radyofrekansın çok daha etkin şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Sonuçta sellülitsiz, daha pürüzsüz ve sıkılaşmış bir görünüm ortaya çıkar. VelaShape III ile elde edilen iyilik sadece yağ dokusu ile sınırlı değildir. Uygulanan enerji 1,5 cm ye kadar etkilidir ve bu etki yağ dokusuna olduğu kadar cilt ve cilt altı dokuyu da etkileyerek derinin asıl elastikiyetini belirleyen hipodermisi de sıcak etkisi ile yeniden yapılandırır. Bu etki hastalarda sarkmış derinin de kendini toplamasına yardımcı olarak daha genç ve düzenli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Acısız ve Yan Etkisiz Uygulama

Uygulamanın en önemli avantajlarından biri ağrısız olmasıdır. Her ne kadar uygulanan ısı enerjisinin verdiği geçici bir rahatsızlık olsa da genel olarak uygulama süresince hastanın konforu bozulmaz. Standart uygulama toplam 4 seanstan oluşur ve her bir seans yaklaşık 30-45 dakika sürer. Uygulama sonunda yapılan lenf drenajı ise oluşabilecek ödemi kontrol etmede etkili bir yöntemdir. Son derece düşük oranda ortaya çıkabilecek deride kızarıklık, renk değişikliği ve benzer hafif istenmeyen etkiler bir iki hafta içinde tamamen düzelmektedir.