fbpx

DOKTOR SEÇİMİ

Özel Onep Tıp Merkezi ve Özel M-Onep Polikliniği olarak dikkat ettiğimiz en önemli nokta hastalarımızın memnuniyeti ve yapılan işlemlerin hastalarımızın sağlıklarını tehdit edecek bir unsur oluşturmamasıdır. Bunlar da iyi eğitim almış ve sorumluluk sahibi bir ekip ile sağlanabilir. Kliniklerimizde çalışacak olan ekip arkadaşlarımızı seçerken hastalarımıza kaliteli hizmet sunabilmek için oldukça titiz bir inceleme içinde bulunuyoruz. Bu titizlik yalnız estetik cerrah ve dermatolog seçimlerinde baz aldığımız bir durum olmayıp kliniğimizde çalışacak tüm branş doktorlar ve hastalara temas eden personelimiz için geçerlidir. Doktor ihtiyacımız olduğunda kliniğimizde çalışmak için başvuruda bulunan doktorların; eğitim gördükleri tıp fakültesi, uzmanlık eğitimialdıkları okul ve eğitimleri sonrasında nerelerde çalıştıkları, katıldıkları kurs, seminer ve kongreler titiz bir şekilde incelenmektedir.
Tüm bunların yanında doktor seçimimizi meslek ahlakına ve rekabet kurallarına uygun, etik kurallar çerçevesinde yapmaktayız. Doktorlarımız da bu konuda gereken hassasiyeti gösterebilecek vasıflardadır.

İnsan sağlığı bizim için her şeyin üstündedir. Kliniklerimizde, insan sağlığını tehlikeye atacak, yeterince test edilmemiş operasyon, madde, malzeme ya da cihaz kullanımı kesinlikle yasaktır. Kliniklerimizde çalışmaya başlayacak olan doktor, hemşire ve estetisyenler; Onep ve Özel M-Onep Poliklinikleri’nde kullanılan cihazlar, teknikler, operasyonlar ile ilgili belli süre gerekli eğitimleri aldıktan sonra hasta kabul etmeye başlamaktadır. Bilgilerinize sunarız.
doctor seçimi