fbpx

DÜĞÜN ÖNCESİ BAKIMLAR

Ellerinizi ihmal etmeyin

Eller yüzümüze göre ya da vücudumuzun güneş görmeyen bölgelerine göre daha hızlı yaşlanmakta, belirgin olarak nemsiz ve lekelenme problemleriyle karşı karşıya kalmaktadır. Sıvı sabunların kullanımının artması ve kışın soğuğa maruz kalınması elleri kurut ve lekelere de açık hale getirir. Bu konuda sıklıkla q anahtarlı Nd: YAG lazerleri(revlite-medlite) ve fraxel lazeri bir kaç seans olacak şekilde kullanarak yepyeni lekesiz ellere ulaşmanız mümkündür. Bu yöntemlerle hem lekeler giderilebilir hem ciltteki ince kırışıklıklar azaltılabilir hem de yaz aylarında eski lekelerin daha da büyük lekelere dönüşmesi engellenir.

Yüzümüzdeki Kuruluk ve Solukluğu Gidermek için

Yüzünüz o büyük güne hazır mı? Cildinizi yeterince canlı hissediyor musunuz? Bir soluklaşma, kabalaşma var mı? Eğer bu sıkıntılardan birini ya da birkaçını yaşıyorsanız temel cilt bakımlarına, deri tipinize göre profesyonel maske uygulamalarına başlamanız gerekir. Cilt yenilemede Gençlik Kalemi olarak bilinen E-Dermastamp uygulaması cildi hem içten hem dıştan yenileyerek ihtiyacı olan nem ve vitaminleri cildinize kazandırır. Göz ve alın çevresindeki mimik kırışıklıkları için artık klasikleşmiş botox uygulaması, dudak kenarındaki derin çizgiler ya da daha göz alıcı dudaklar için hiyalüronik asit içeren dolgular uygulanabilir. Bu uygulamaların, düğünden en az 2 ay önce ve güvenilir kuruluşlarda yaptırmanız, kullanılan malzemenin FDA onaylı olup olmamasına dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz.

PRP İle Saç Kayıplarını Önleyebilir, Mevcut Saçlarınızı Güçlendirebilirsiniz

Saçlarımız kuaför işlemleri, hava değişimleri dolayısıyla dökülme problemi yaşarlar. Bu dönemde PRP uygulamasından yararlanabilirsiniz. PRP içeriğindeki growth faktör sayesinde deri altındaki kök hücreleri uyarıp gerek cildin gençleşmesine, gerekse saç diplerindeki bozulmaların düzeltilmesine yardımcı olur. Düğün öncesi yoğun stresten muhtemelen doğal akışından daha fazla dökülebilecek olan saçlarınızı PRP ile canladırabilirsiniz.

Basen ve Bacakları Forma Sokmak İçin

Gelinliğiniz mini değilse bile ardından çıkılacak balayı ya da nikah ertesi eğlenceler, yahut balık formlu gelinlikler mükemmel bir kontüre ihtiyacınızı artırır. Sizi kısa sürede basen bel göbekteki fazlalıklarınızdan kurtaracak selülit görünümünü azaltarak sıkılaştıracak formül ise Zeltiq, Vela 3, Slim Up gibi uygulamalardan oluşan kombine bir incelme-sıkılaşma programı olacak. Bu programa M Onep Nişantaşı ve Etiler Kliniklerinden katılabilirsiniz.

Straplez Gelinlikten Hemen Vazgeçmeyin! Slim Up’la ve Thermage Body ile Gevşemiş Kollar Toparlanabilir

Kollarınızda straplez gelinlikten vazgeçmenize yol açacak denli gevşeme ve yağlanma problemi varsa, SlimUp yöntemi ile kol kaslarınızı çalıştırarak sıkılaşabilir, Thermage Body ile gevşemiş kol derisini toparlayıp gerginleştirebilirsiniz.

Daha dinç görünmek için düşük olan kaşlarınız 15 dk. da ameliyatsız olarak askı tekniği ile asılabilmektedir. Bu uygulamayı Onep kliniğimizde yaptırabilirsiniz.